Araç - Araç Liste
Binlerce abone içinde aradığınız kayda hızlı erişmek için abone liste bölümü kullanabilirsiniz.Abone nosuna,adı/soyadı veya soyadı/adı,telefon,adres bilgisine göre arama yapabilirsiniz. Abone raporlarını kullanarak firmanızın ihtiyacı olan hertürlü istatistik bilgiye sahip olursunuz.Adres listeleri,bakiye raporları, aktif/pasif aboneler ve daha birçok esnek rapor müşteri portföyünüzdeki kayıtlar ile ilgili detaylı bilgiler sunmaktadırlar.
arac_liste
arac_kart1
Araç - Kart Bilgileri
Abone ile ilgili kart ve hareket detay bilgileri bu bölümdedir.İsim ve adres bilgilerinin yanında varsayılan tüp/su servis aracı  ve ürününü kaydedebilirsiniz.Aboneye ait iskontolar ürün bazlı olup,dilerseniz %'sel veya tutarsal olarak girebilirsiniz.Özel günlerini tanımlayarak , sms gönderebilirsiniz.Abone kartının açılış borç/alacak ve açılış emanet stoklarını girebilirsiniz.
Alt kısımdaki hareketler bölümünde ,abone ile ilgili yapılmış olan tüm stok ve cari hareketlerini izleyebilirsiniz.
Abone - Abone Harita Adresi
Kayıtlı olan abonenin harita üzerindeki lokasyonu görüp,adres bilgisini servis elemanına iletebilirsiniz.Uydu haritasını 3 biçimde izleyebilirsiniz.Harita,Uydu veya Karma modu size müşterinizin adresini fotoğrafik ve/veya harita olarak görmenizi sağlar.
arac_kart2
Copyright © 2016 Flex Yazılım  ·  E-Mail: info@flexyazilim.com