Flex Mobil
Entegre olan WAP sunucusu ile firmanız dışarıdaki araçlarınızla sürekli bir şekilde iletişim halindedir.Almış olduğunuz sipariş kayıtlarını ilgili araca iletebilirsiniz.Sipariş ile ilgili tüm bilgiler servis elemanının cep telefonuna wap üzerinden aktarılmaktadır. Abone bilgilerinin yanında,ürün bilgileri,promosyon bilgileri ve ödeme detayları iletilmektedir.Sizin belirlediğiniz teslimat sırasına göre siparişler cep telefonunda sıralanmaktadır.Servis elemanının   lokasyonuna göre rut planlaması yapabilir , yakıt ve zaman tasarufu sağlayabilirsiniz.
Servis elemanının teslimat ile ilgili bilgileri (miktar,bırakılan emanet,promosyon,tahsilat tipi,tahsilat tutarını) değiştirebilir.
Yapmış olduğu bu işlemler firmanızdaki sisteme otomatik olarak yansımaktadır.Bu işlemlerdeki farklıkları izleyebilir ve nihai olarak siparişi sizin veya servis elemanının girişine göre onaylayabilirsiniz.
Firma - servis elemanı arasında mesaj bölümünü kullanarak iletişiminizi sağlayabilirsiniz. Gönderdiğiniz veya aldığınız mesajın okunma durumunu,okunma saatini takip edebilirsiniz.
Flex Mobil herhangi bir özel telefon kullanılmasını gerektirmez.WAP 1.0 standartında olan tüm cep telefonları bu sistemi desteklemektedir.Tüm GSM operatörlerinin vermiş oldukları WAP hizmeti Flex WAP ile uyumludur.
WAP1
WAP2
WAP3
WAP4
WAP5
Copyright © 2016 Flex Yazılım  ·  E-Mail: info@flexyazilim.com